לתיאום הרצאות, סמינרים, ייעוץ והופעות במדיה: גיל פרץ 050-5702640  נילי פרץ 050-7407400

גיל פרץ

Gil Peretz  גיל פרץכשהנשיא ביל קלינטון נאם בישראל לאחר סיום הקדנציה השנייה שלו בכנס שארגנה חברת "נס", גיל פרץ הוא שנבחר על ידי ערוץ 1 והזכיינים השונים של ערוץ 2 להיות הפרשן המקצועי שניתח בשורה של תוכניות את סוד הכריזמה של קלינטון ואת היכולת המיוחדת שלו להופיע בפני קהל ולמגנט אנשים.

גיל משמש כמרצה בינלאומי בכנסים מקצועיים ברחבי העולם יותר מ-20 שנה ומנחה סדנאות בחברות בינלאומיות בתחומי מנהיגות, פרזנטציה ומכירות. מתחילת שנת 2010 גיל מרצה ברחבי העולם על "הסודות של אובמה", הרצאה המבוססת על ממצאי המחקר המשותף של גיל ונילי פרץ, ומשלבת את הווירטואוזיות הבימתית של גיל, עם הסודות, הכלים והדוגמאות מנאומיו של אובמה. ההרצאה נבחרה מספר פעמים להרצאה הטובה ביותר בכנסים בינלאומיים בהם הירצו מרצים מעשרות מדינות.

גיל הינו חבר ב-NSA (איגוד המרצים האמריקאי) ומוזמן להופיע בכל שנה עשרות פעמים בחו"ל בכנסים בהם מספר המשתתפים נע בין 1,000 ל-5,000 איש.

כמומחה לשיפור ביצועים אישיים, גיל מייעץ למנכ"לים וליו"ר תאגידים רב-לאומיים לקראת הופעות בתקשורת, ומאמן אותם לקראת נאומים ומצגות. עם לקוחותיו בישראל נמנים מנהלים, שרים ודיפלומטים, שחייבים לדבר בעוצמה. הוא ייעץ בעבר לשני רמטכ"לים, ואימן שורה של אנשי ציבור, שהפכו ברבות הימים לחברי כנסת, שרים ונציגים ישראלים בחו"ל.

גיל הוא יו"ר המרכז לאימונים בעסקים, שייסד בשנת 1990, ביחד עם ארז אלמוגי.  המרכז לאימונים בעסקים בע"מ, הפכה להיות חברת ההדרכה המובילה בישראל לשיפור המיומנויות והביצועים של מנהלים ומערכי מכירות בארגונים העיסקיים המובילים בישראל.

מאז 1990, החברה הכשירה והדריכה יותר מ-180,000 מנהלים ועובדים במשק הישראלי, במאות חברות גדולות ובינוניות. בתחילת 2004 החברה הצטרפה אל קבוצת חברת BLANCHARD הבינלאומית, הנחשבת לחברה המובילה בעולם לפיתוח כישורי מנהיגות בארגונים, והקימה בישראל את הסניף הישראלי, המשרת באמצעות מומחים ויועצים ישראליים שהוכשרו על ידי אנשי בלנצ'ארד העולמית, את מיטב החברות המובילות בישראל.

גיל, שהוגדר כ"מומחה מספר 1 בישראל להכשרת אנשי מכירות", עבד באופן אישי עם מנהלים בחברות רבות, ביניהן מוטורולה, טבע, פלאפון, סלקום, פרטנר, בזק, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, דלק, אל-על, מפעלי ים המלח, אסם, קומברס, כלל, תנובה ועוד.

גיל העביר סדנה ייחודית לכישורי פרזנטציה שיווקית במשך עשור כמעט לסטודנטים לתואר MBA בפקולטה לניהול בבית הספר למוסמכים במנהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי באוניברסיטת תל אביב. באותה פקולטה הוא גם לימד בעבר את קורס החובה לתלמידי תואר שני – "יסודות השיווק".

גיל היה היו"ר המייסד של ארגון בוגרי הפקולטה למנהל עסקים (Alumni) של אוניברסיטת ת"א, לאחר שביחד עם קבוצת בוגרים נוספים, ודיקאן הפקולטה באותה עת, פרופ' ישראל צנג, הם הקימו את הארגון.

גיל כתב שלושה ספרים בהם רב המכר שיווק אינטימי (1999), אשר נבחר לפני מספר שנים על ידי הירחון "סטטוס", לאחד מספרי הניהול של העשור. "שיווק אינטימי" נמכר בתפוצת שיא  והביא לישראל את בשורת ה"שיווק על בסיס מערכת יחסים עם לקוחות".

גיל יזם, ניהל וערך במשך 12 שנה את שירות תקצירי ה"ביזנס קלאס" אשר במסגרתו קיבלו אלפי מנויי החברה, בכל חודש, שני תקצירים מתורגמים לעברית ממיטב ספרי הניהול בעולם.

בשנת 1996 זכה גיל בפרס מטעם "הרשות לעסקים קטנים" בישראל, ובינואר 1997 נבחר לאיש השיווק ע"י איגוד המפרסמים. בינואר 2005 נבחר לאחד המועמדים הסופיים בישראל בתחרות "יזם השנה", של "ארנסט אנד יאנג" הבינלאומית.

גיל מרצה בהתנדבות מאז 1986 למטרות חברתיות, במוסדות חינוך שונים ובשירותי הביטחון למיניהם. ביוזמתו, 10 אחוזים מרווחי החברות בניהולו, נתרמים בכל שנה לעמותות המסייעות לילדים ונוער בסיכון.

גם 10 אחוזים מההכנסות של הספר החדש על סודות ההשפעה והשכנוע של אובמה, נתרמים על ידי גיל ונילי פרץ.

לקריאת עוד פרטים על הפעילות של גיל ושל המרכז לאימונים בעסקים, הקליקו כאן.

נילי פרץ

 נילי פרץ

נילי פרץ היא סופרת, מרצה וחוקרת מצוינות. נילי התמחתה בליווי מנהלים בארגונים  ואנשים פרטיים בביצוע תהליכי שינוי ושיפור ביצועים באמצעות כלים מעולם ה-NLP .

בקליניקה שלה נילי מסייעת לאנשים, משפחות, הורים, ילדים ובני נוער לחולל שינוי ולהשיג תוצאות רצויות. באמצעות ה-NLP ניתן להגיע למצוינות בתחומים רבים, לחזק את הביטחון העצמי, להעלים חרדות ופוביות שונות, לרפא מטראומות, להיגמל מהתמכרויות ולהתמודד בהצלחה עם שינויים אישיים ומקצועיים.

בעבודתה משלבת נילי השכלה וניסיון מעשי רחב היקף. בראש ובראשונה, נילי היא מאסטר NLP (באנגלית: NLP Master Practitioner), בעלת התמחות בריפוי מטראומה, ובעלת ניסיון רחב היקף בקליניקה טיפולית. בנוסף, משלבת נילי בעבודתה ידע תיאורטי ומעשי שצברה בלימודיה במסגרת התואר הראשון  והשני, אותם סיימה בהצטיינות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (LL.M ; LL.B ), השכלה כמגשרת מוסמכת ועבודה במשך למעלה מעשור בתחומים כלכליים כסנגורית פלילית בתחומי הצווארון הלבן, במשרד עורכי דין שיינמן – נגב.

 נילי הביאה לכתיבה המשותפת של הספר את ניסיונה מהשנים בהן הכינה עשרות  נאשמים לפרזנטציה החשובה בחייהם – זו הקובעת את חפותם בפני השופט. במקרים האלה, לדבר בעוצמה, להשפיע ולשכנע – המשמעות היא לצאת זכאי.

נילי מרצה ביחד עם גיל בפורומים של ארגונים שונים, ובנוסף מרצה סידרה של הרצאות שפותחו במיוחד למגזר החינוך.

בתי ספר ומוסדות חינוך והשכלה המעוניינים לשמוע כיצד ניתן להשתמש בסודות של אובמה, כדי להעביר מסרים חינוכיים ולימודיים בעוצמה, מוזמנים ליצור קשר עם נילי.

לגלישה לאתר של נילי פרץ – לחצו כאן