בחלק הראשון של הספר תיחשפו לכמה סודות שמביא עמו אובמה מחייו האישיים: חוכמת החיים שהופכת כל מסר תקשורתי או נאום שלו מאוסף של רעיונות תיאורטיים המנוסחים ברהיטות למושגים החודרים ללב ולנשמה של השומעים.

בחלק השני תגלו איך אובמה חושב ואיך אופן החשיבה שלו מסייע לו להשפיע ולשכנע. אנשים רבים שנתקלנו בהם בעבודתנו שרכשו מיומנויות של פרזנטציה אפקטיבית, התמקדו בעיקר בטקטיקות ובשיטות. אבל אנחנו גילינו שטקטיקות לבדן אינן מספיקות. צריך משהו מעבר לטקטיקות. משהו הרבה יותר בסיסי ועמוק שקשור לדרך החשיבה שלנו.

בחלק השלישי תתוודעו ל"הנדסת המסרים" של אובמה. תקבלו ארגז כלים פשוט ליישום שיאפשר לכם לשפר במהירות את דרך העברת המסרים שלכם בכל תחום. תגלו שמה שנראה מבחוץ כהופעה קלילה של אובמה הוא למעשה קומפוזיציה מוזיקלית מתוזמנת היטב שבה מנגנים כלים שונים ומגוונים, שכל אחד מהם הוא בעל עוצמה רבה. תראו איך אובמה כותב את הנאומים שלו ותגלו מה הוא עושה כדי להצטרף לנואמים כריזמטיים כמו צ'רצ'יל, קנדי וביל קלינטון ולפרזנטורים עסקיים כמו סטיב ג'ובס וקן בלנצ'ארד.

בחלק הרביעי תגלו איך אובמה גורם לאנשים להתאהב בו ולהתמגנט למסריו ותכירו את הדרך שבה הוא מפעיל את סודות ההתאהבות הללו: הוא מצליח לבסס כימיה אנושית וקרבה אינטימית עם קהל הטרוגני המונה לפעמים עשרות אלפי אנשים.

בחלק החמישי תיחשפו לכוחם של סיפורים ותלמדו כיצד להשתמש באחד מכלי התקשורת האפקטיביים ביותר מאז החל האדם לדבר. זהו חלק חשוב במיוחד כי הוא מציג סודות פשוטים שרבים מהמנהלים, מאנשי השיווק והמכירות ומהפוליטיקאים שהכשרנו לא היו מודעים לעוצמתם. לאחר מכן נתמקד בדרך שבה אובמה משתמש במטאפורות כדי לגרום לקהל שלו לראות את המילים. תיחשפו לטבעיות שבה המוח סופג מטאפורות ולדרך שבה הן חודרות ישירות לתת-מודע.

בחלק השישי תראו איך אובמה משתמש בתוכנות חשיבה שונות כדי "לתכנת" את המוח של הקהל המאזין לו וכתוצאה מכך "להדביק" אליו מסרים.

בחלק השביעי תוכלו ללמוד איך אובמה משתמש בתבניות שפה אפקטיביות לצורך העברת מסרים. גם כאן תקבלו ארגז כלים שימושי במיוחד, אך הדגש יושם לא רק על הכלים עצמם, אלא גם על הסיבות שבגללן כלים אלו הם אפקטיביים.

החלק השמיני והאחרון עוסק בכוחה של השפה הלא-מילולית המהווה חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בכל תקשורת בין-אישית.

ראה מה כתבו קוראי הספר…

תוכן העניינים…