גיל שרון ממליץ על הספר "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה"

 "הספר כתוב בצורה קולחת ומעמיקה כאחת. הכותבים הצליחו באמצעות ניתוח מקיף של נאומיו של אחד מגדולי הנואמים העכשוויים, להביא בפני הקורא תובנות ממוקדות ורלוונטיות. הספר מהנה, הן כספר קריאה והן כספר מקצועי, וייכול לסייע לשיפור יכולת הנאום וההצגה של מנהיגים ומנהלים"

 גיל שרון – מנכ"ל פלאפון

אלעד תשובה"כושר ביטוי ויכולת העברת מסרים הם כלים הכרחיים וחיוניים בחיי היום-יום של כל מנהל. הספר  מקנה כלים חשובים ומאפשר לקורא הצצה נדירה אל המתודולוגיה שמאחורי הנאומים והמסרים של אחד הנואמים הבולטים בתקופה הנוכחית, נשיא ארה"ב ברק אובמה. חווית הקריאה כמוה כעבודה אישית עם מחברי הספר, גיל ונילי פרץ"

 אלעד תשובה

יוסי מנור"הספר "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה" חדשני ונועז, חריף בשפה שלו, מדויק באבחנות שלו וחכם בכלים שהוא מספק לקורא. הנשיא אובמה הוא מנהיג שמנגן את שפת התקשורת האנושית טוב יותר מכל המנהיגים בדורנו, והבחירה בו כמודל למצוינות עושה אותו לספר חובה לקריאה ולשימוש בקריירה ניהולית וציבורית".

  יוסי מנור – נשיא לשעבר של לשכת סוכני הביטוח בישראל

אפי כהן ארזי

"הליווי המקצועי של גיל ונילי פרץ מאפשר לך להגדיר במדויק את האתגר השיווקי, ולפתח מסרים פשוטים וברורים, שמבדלים אותך. בשתי מלים – חוויה מקצועית".

אפי כהן ארזי – מייסד משותף ומנכ"ל, Rainbow Medical

 

דוד פורטוביץ ממליץ על הספר "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה"

"גיל ונילי פרץ רתמו את הכישרון המשותף שלהם לנושא קריטי להצלחה בקריירה של כל אדם: היכולת להציג רעיונות ולהניע אנשים לפעולה".

ד"ר דוד פורטוביץ – העמותה לקידום החינוך בתל אביב-יפו

 "בסיפרך כתבת המון מילות חוכמה למרות שלקחת לך מודל גבוה ביותר כמו אובמה.

***

"נילי וגיל, אם יש דבר שפחדתי ממנו יותר מכל, היה לעמוד מול קהל ולשאת דברים. לא אומר שזה עבר לי, הפיק ברכיים והתכווצות הגוף עדיין שם, אבל מאז קריאת הספר שלכם אני כל פעם עושה עם עצמי את השיחה שכנראה ברק אובמה עושה עם עצמו  "תהיי נאמנה לערכים שלך" " תהיי את". אלה  שני משפטים שאימצתי מספרכם המדהים והם מלווים אותי בהרצאותיי.  אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה להביא ולו השינוי הקטן בעולם, קיראו את הספר שיאפשר לכם לארגן את המסר שלכם באופן חד, קולע, אמין והכי חשוב –  כובש את לב קהל מאזיניו.  כל אשר נשאר לי לומר לכם:  אנא תמשיכו ליילד עוד חומרים כאלה, זו תרומתכם לידע של כולנו. תודה!"    שרה ארבל  sara@coach-in.com

***

"תודה על ספר מעשיר ומהנה. יצרתם מאגר של כלים השזורים מעולמות תוכן שונים והמעניקים השראה לכל אחד לאתר בעצמו, בילדיו, בין חבריו ובקרב שותפיו לעבודה ולחיים בכלל, את סודות ההצלחה האישית והמקצועית הטמונים בנו.  הספר מוביל להתבוננות פנימית וחיצונית, לאיתור הייחודיות שלנו ושל הסובבים אותנו וליכולת להעצים אותה. מסרים הנוגעים בעבודה קשה ותרגול, אמון וכבוד, אמפתיה אנושית, אמונות מעצימות, כח המילים, הכח שבסיפורים ודפוסי החשיבה יחד עם מיומנויות נוספות מתחומי האימון ,הגישור וה NLP הם רק חלק מהסוד של הספר הנפלא הזה."                                            אורנה זרז'בסקי , מנהלת משאבי אנוש, חברת ניאופרם, hr@neopharmisrael.com

***

"הספר מקנה ארגז כלים עשיר של תקשורת והנעה המבוססים על אחד האנשים המשפיעים ביותר בעולם של ימינו. הספר ממחיש הלכה למעשה כיצד עושה אובמה שימוש בכלים אלו ויוצר באמצעותם הצלחות ענקיות בשטח. ספר מומלץ במיוחד למאמנים, מנהלים וכל אדם העוסק בשכנוע והנעת אנשים."   יקי דה לוי, מאמן אישי ועסקי, יהלומים ואנשים.

***

"ספר נפלא וחכם. ובעיקר מלמד ונותן מתנות לחיים המקצועים והפרטיים חובה לקרוא"  – שלמה (ג'ינג'י) גולדברג

 ***

"התוודעתי לספר באמצעות מרצה מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל, שלא חסכה בסופרלטיבים לכותבים והאיצה בי לרכוש אותו. צודקת לגמרי.רכשתי אותו בעבורי וכמתנה לחבר קרוב, שקיבל מינוי חדש כמנכ"ל חטיבת המחשבים בטושיבה.  הספר כתוב מצוין, מעשיר ויישומי מאוד. הקריאה מהנה ביותר. בכוונתי גם לרכוש מספר עותקים ולחלקם ללקוחות, באירועים שונים"  (שרון גונן, מנהלת השיווק,  sharong@silvernet.co.il )

 ***

"ספר מרתק ומומלץ…" המשך באתר NEWS1 (מחלקה ראשונה) שממליץ על הספר

 לקריאת משוב על הרצאות, הקש כאן