הספר "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה" (בהוצאת "מטר") פורסם זמן קצר אחרי שאובמה הפך לנשיא, והוא חושף שלב אחר שלב את סודותיו של הנשיא ברק אובמה, כך שתוכלו להשתמש בהם כדי לשכנע טוב יותר, להשפיע מהר יותר  ולהצליח בקריירה.

כנשיא, אובמה אולי איכזב רבים בעולם, אם כי חשוב לציין שבסופו של דבר, הכלכלה האמריקנית התאוששה בשנים האחרונות, הרבה יותר מכלכלת מדינות אירופה.

אפילו בין יריביו, אובמה נחשב גם כיום כמי שיודע לנאום עם עוצמה מיוחדת.

ההסברים הפשוטים בספר, הרעיונות השימושיים המבוססים על המחקרים העדכניים ביותר, והסיפורים והדוגמאות יאפשרו לכם לקרוא וליישם את הסודות בקלות בכל מצב;  כי המילה הנכונה תעשה את ההבדל בין "כמעט הצלחה" ל"הצלחה כבירה" שלכם!

ללא קשר לכישוריו להנהיג את העולם החופשי, נשיא ארה"ב אובמה נחשב לאחד הנואמים הטובים בעולם. ואולם רק מעטים יודעים שעד לפני שנים אחדות לא היה לו הברק שיש לו כיום במרבית נאומיו והופעותיו בתקשורת. אובמה למד והחל להשתמש בסודות של המשכנעים והדוברים המצליחים בעולם. הוא הפך את עוצמת המלים שלו ל"הנדסת מסרים" מנצחת.

כל הידע הזה עומד עכשיו לרשותכם בספר המרתק שכתבנו.

מבנה הספר: הסבר תמציתי על 8 החלקים של הספר

תוכן העניינים של הספר : פירוט של שמונת חלקי הספר הכוללים 37 פרקים לשימושכם

מה כתבו מנהלים בכירים שקראו את הספר

למי כדאי לקרוא את הספר?

בין שאתם מנכ"לים או מורים, אנשי עסקים או רופאים, אנשי מכירות, יזמים או עורכי דין, בנקאים או סטודנטים – אתם יודעים שהיכולת שלכם להעביר מסרים באופן אפקטיבי, לדבר בעוצמה, לרתק, להשפיע ולמכור הכרחית כיום להצלחתכם.

השתמשו בסודות של אובמה כדי לדבר בעוצמה, לשכנע ולסחוף אנשים במצגות, בהרצאות ובנאומים, בישיבות הנהלה, בפגישות מכירה, ובמשא-ומתן הבא שלכם.

וכעת קצת בהרחבה…

מה לא נאמר על יכולת הדיבור של אובמה? ממגנט. כריזמטי. רהוט. סוחף. כישרון מלידה. אנרגטי. מלהיב. משכנע. חודר ללב. אמן המילים.

"רק לעתים נדירות מצליח אדם ללכוד את תשומת לב העולם כפי שעשה הנשיא אובמה," כתבה בנימוקיה הוועדה שהחליטה להעניק לברק אובמה פרס נובל לשלום עוד בטרם חלפה שנה לכהונתו כנשיא ארצות הברית – החלטה שלא מעט ביקורת נמתחה עליה. אפשר להסכים או לא להסכים עם הדעות, ההחלטות והמדיניות שמוביל אובמה. אפשר לאהוב או לא לאהוב את השינויים שהוא מבטיח לחולל בעולם.

אבל לא בכך עוסק הספר החדש שלנו. כי אף על פי שהעולם נחלק לתומכי אובמה ולמתנגדיו, למאמינים בו ולחוששים ממנו, לגבי עובדה אחת יש הסכמה גורפת: לנשיא אובמה יש יכולת יוצאת דופן לנאום, להעביר מסרים באופן אפקטיבי ולהשפיע על קהל.

יכולתו של אובמה להעביר מסרים ולסחוף אנשים בכוח המילים היא יכולת העומדת בפני עצמה. היא אינה שנויה במחלוקת, והיא סייעה לו להיבחר לנשיא המעצמה החזקה ביותר בעולם.

הספר חושף את סודות ההשפעה והשכנוע של אובמה ואת האופן שבו הוא מצליח בכוח המילים להשפיע, לשכנע, למגנט ובסופו של דבר גם להוביל אנשים לתמוך בדעותיו.

הספר חושף כי יכולתו של אובמה להשפיע על אנשים ניתנת ללמידה. רוב הסודות שלו פשוטים ליישום, והשימוש בהם יוכל לסייע לכם בכל תחום עיסוק ובכל קריירה.

גיל ונילי פרץ

כאמור, הספר הוא תוצאה של לימוד, מחקר וניתוח מעמיק שערכנו במשך יותר משנתיים. לצורך המחקר קראנו, ראינו וניתחנו יותר מ-300 נאומים והופעות תקשורתיות של אובמה, עוד מהתקופה שבה הוא עדיין היה אנונימי עבור רוב האנשים. נוסף על הנאומים והופעות במסיבות העיתונאים של אובמה, ניתחנו בכלים שונים את הפרופיל האישיותי-תקשורתי של אובמה כפי שנחשף בשני הספרים שכתב, והוספנו פרט חשוב: קראנו וראינו ראיונות רבים עם אנשי המטה שלו מהעבר ומההווה, כי ידענו ש"הקסם של אובמה" לא נוצר רק בזכות יכולתו האישית המיוחדת, אלא גם בזכות עבודת צוות שיטתית ואיכותית.

במחקר שלנו חיפשנו את הצופן לכריזמה המיוחדת של אובמה, את הנוסחה ליכולת יוצאת הדופן שלו להתחבר לאנשים שונים ולהשפיע עליהם.

התוצאה: הצלחנו לפצח את מרבית סודות ההשפעה שלו.

במהלך הקריירה שלנו, שהחלה בסוף שנות ה-80 של המאה ה-20, שמענו לא פעם אנשים האומרים : "אנשים פשוט נולדים מוכשרים", "לא ניתן לשכפל כישרון אמיתי", "או שיש לך את זה או שאין לך את זה".

ניסיון של עשרות שנים לימד אותנו בדיוק ההפך. אנחנו יודעים שמה שנראה לעתים מבחוץ ככישרון מופלא אינו אלא תוצאה של עבודה קשה, למידה ואימונים רבים. מחקרים רבים מראים שרוב המצליחנים, בכל תחום, עשו זאת לאחר השקעה רבה ולאו דווקא בזכות גנים טובים או כישרון מלידה. ויש סידרה של ספרים שיצאו לאור בשנים האחרונות, שחשפו עובדה זו.

הנשיא ברק אובמה מוכשר מאוד. תרתי משמע.

מצד אחד, נסיבות חייו עיצבו אותו כבעל אופי מיוחד במינו ויכולות רבות. מצד שני, הוא הוכשר ללא הפסקה, הוא לומד ללא הפסקה, וכנראה ימשיך ללמוד כדרך חיים.

חשוב לדעת – מה שברק אובמה למד כל אחד יכול ללמוד. כן, כל אחד. גם את ואתה. כל אחד יכול ליישם את הכלים המוצגים בספר.

כתבנו ספר מעשי המבוסס על המצוינות והכריזמה של אובמה. הוא ייתן לכם כלים שימושיים מעולם השכנוע וההשפעה המבוססים על ניסיוננו ועל מחקר מעמיק ומסקנות ממחקרים עדכניים בתחום מדעי המוח.

מטרתנו היא שתשתמשו בכלים ובניסיון המוצגים בספר כדי להעביר את המסרים שלכם בצורה טובה יותר. כנה יותר. משכנעת יותר.

לשימושכם:

מבנה הספר: הסבר תמציתי על 8 החלקים של הספר

תוכן העניינים של הספר : פירוט של שמונת חלקי הספר הכוללים 37 פרקים לשימושכם

מה כתבו מנהלים בכירים שקראו את הספר