מה הקשר בין ספורט לשכנוע

עם תוצאה מדהימה של 9.58 שניות, אוסין בולט מג'מייקה הוא האלוף האולימפי ושיאן העולם בריצה ל-100 מטר (נכון להיום, אוגוסט 2010). הוא גם אלוף העולם בריצת 200 מטר, עם תוצאה מדהימה של 19.19 שניות. באולימפיאדת בייג'ינג 2008 שבר בולט את שיאי העולם בקטגוריות אלה, ובאליפות העולם באתלטיקה שנערכה בברלין באוגוסט 2009 הוא שבר את שני שיאי העולם הללו פעם נוספת.

לעומתו היילי גברסלסי מאתיופיה מחזיק בשיא העולמי בריצת מרתון, לאחר ששבר את השיא האישי של עצמו בריצת מרתון בברלין בספטמבר 2008, והשיג תוצאה מדהימה של 2 שעות, 3 דקות ו-59 שניות. הוא מחזיק בשישה שיאי עולם נוספים, ובמהלך הקריירה שלו החזיק בכל שיאי העולם החל ממרחק של 5,000 מטרים ועד לריצת מרתון.

שניהם מצטיינים בתחומם, ושניהם הכי מהירים בעולם. אבל שניהם בעלי אופי שונה ותכונות פיזיות שונות המאפשרות להם להצטיין בסגנון שבחרו להתחרות בו.

אנשים שונים ממוקדים בטווחי זמן שונים, מה שמשפיע על הדרך שבה הם מפרשים אירועים ומתמודדים עם בעיות. ה"ספרינטרים" – אנשים כמו אוסין בולט – ממוקדים בטווח הקצר והמידי, ולעומתם ה"מרתוניסטים" – אנשים כמו היילי גברסלסי – ממוקדים בטווח הארוך.

מי אתה? האם יש לך סבלנות להמתין עד סוף המרתון, או שאתה מוכרח לראות תוצאות מיידיות?

כשאתה רוצה לשכנע, האם אתה נוקט גישה של מיד ועכשיו, או שאתה מתכנן לעשות זאת במסלול ארוך יותר?

הפוסט הזה פורסם בתאריך השראה להצלחה, טיפים ועצות, סיפורים, שכנוע עם התגים , , , , . קישור קבוע.

סגור לתגובות.