אנקדוטות על הקפה של מקדונלדס ועוד..

לפני מספר שנים פסק בית המשפט בארה"ב פיצוי של 2.9 מיליון דולר לסטלה ליבק בת ה – 81, שסבלה מכוויות בגלל כוס קפה ששפכה על עצמה במקדונלד'ס.

התוצאה – מקדונלדס הורידה את הטמפרטורה של הקפה.

 נדהמנו, וחייכנו…  בעקבות המקרה, אף נוסד פרס שנתי, "פרס סטלה", לתביעות הכספיות המוזרות ביותר בארצות הברית. לפניכם רשימה של כמה מהמועמדים המובילים:

 $ ביוני 1998, זכה קרל טרומן בן ה – 19 ב – 74,000$ פלוס הוצאות רפואיות, לאחר ששכנו דרס את כף ידו בהונדה אקורד. טרומן כנראה לא שם לב שמישהו יושב ליד הגה המכונית בשעה שניסה לגנוב ממנה את צלחות הגלגלים… 

 $ באוקטובר 1998 ניסה טרס דיקנסון מפנסילבניה לעזוב בית אליו פרץ. הוא ניסה לצאת דרך דלת המוסך, אך מכיוון שהדלת הייתה אוטומטית והמנגנון שלה היה מקולקל, הוא לא הצליח לפתוח את דלת המוסך מבפנים. הוא גם לא יכל היה לשוב לבית כיוון שבצאתו הוא טרק את הדלת והיא ננעלה. לרוע מזלו, היו בעלי הבית בחופשה, וטרס נאלץ לשהות במוסך שמונה ימים כאשר הוא ניזון מארגז פחיות פפסי קולה וממזון כלבים. לאחר שהוא יצא מהמוסך, הוא תבע את חברת הביטוח של בעלי הבית בטענה שהמצב גרם לו למועקה נפשית. חבר המושבעים פסק לו פיצוי בסכום של חצי מיליון דולר!

$ במאי 2000 נדרשה מסעדה בפילדלפיה לשלם לאמבר קרסון 113,000$ לאחר שהחליקה על שלולית של משקה קל ושברה עצם. המשקה הרטיב את הרצפה, כיוון שהעלמה קרסון זרקה אותו 30 שניות מוקדם יותר על החבר שלה, בעת מריבה סוערת.

 אין ספק שהראוי לפרס הוא בפירוש המקרה הבא:

מר גרזינסקי מאוקלהומה סיטי, שרכש בנובמבר 2000 קרוואן ממונע מחברת ווינבגו. בעת נסיעתו הראשונה על הכביש המהיר, הוא שם את בקרת השיוט על מהירות של מאה ק"מ לשעה, עזב את כסא הנהג ונכנס לחדר שבקרוואן הנוסע, כדי להכין לעצמו כוס קפה. הקרוואן, כמובן, התנגש והתהפך. מר גרזינסקי תבע את חברת ויניבגו מפני שבספר ההוראות, לא הופיעה אזהרה שאין לעשות דבר כזה. הוא זכה ב – 1.75 מיליון דולר(!!!), וכן בקרוואן חדש. חברת ווינבגו, אם חשבתם לנסות דבר דומה בעצמכם, שינתה מאז את ספר ההוראות…

 

הפוסט הזה פורסם בתאריך הומור, סיפורים עם התגים . קישור קבוע.

סגור לתגובות.